únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 631. až 645. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862863
    m milinka
    Účastník

    Ahoj holky,
    bambulko to je slušnej pupan:O já mam jen 90cm 😀 A co se týče holení ted jsme spíš jak u bobru 😀 já si tam nevidím a manžel to prostě neumí a je hrozně nebezpečnej tak to vždy jen tak nějak opižlu 😀 Holky jakou budete mít kosmetiku pro prcky?Potřebuju poradit ja i manža trpíme na exemy apod. takže chci štrnou i pro malou kdyby to po nás s dědila

    #862864
    m monika306
    Registrovaný uživatel
    #862865
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    jeee ono to funguje sem se koukla vedla k březnovým maminkam pro inspiraci

    #862866
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Mončo pěkný.
    Tady u nás je sněhová bouře – fůůůůj to je hnus. Vzala jsem i našeho hafan raději dom byl chudák jak sněhulák. Vichr a do toho nsěží. Brr je to cítit oi skrz okno.
    Jinak opět nic nového. Milinko tak to se máš že máš tak malej pupíček – oproti mě – mě připadá, že se mi to moje bříško musí roztrhnout :S . No co no alespoň tam má plno místa i když mi to moc nepřipadá – je to asi macek 😀 .
    Tak páááček jdu zkontrolovat hafana jestli mi na té chodbě nedělá neplechu

    #862867
    Anonym
    Host

    ahoj,

    takze abychom se zasmali ja mam 103 cm. 🙂
    Dneska jsme byli cvicit, luplo mi v kycli takze jsem tam par minut lezela jak chciplej brouk 🙂 , rozchodila jsem to,ale boli me vsechno a zada to je desny.

    V pondeli jdu na kontrolu, tak jsme zvedavi, ale asi uz by nam mali rict kdy mam ten nastup na materskou, uz jsem ve 30 tydnu, ULT ve 32 tt. Tak jsem zvedava, jak to vymysli a kolik dostanu. na neschopence mam ted 15.500,- tak jsem zvedava, na kolik mi to spocitaji.

    Zitra rano nam jdou delat ty okna, uz pred 9 h. se zblaznili 🙂 musime posunout sedacku atd, pak se jedu podivat na holky do prace, potrebuju tam neco vyridit. no hruza. To bude zas bordel po celym byte a toho prachu 🙂

    malej me dneska az tak moc nekopal, asi se za ten posledni tyden nakopal az az. ale boli me zebra, bricho, zada a vsechno, takze mam fakt radost 🙂

    #862868
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Holky,

    vy mě teda smolíte, takové modelkové míry máte jo??? Normálně jsem musela o reklamě v růžovce vstát a jít k mamce dolů pro metr. Při mé výšce 172 cm, původní váze 66 kg, pas před těhu nevím, tak mám o 9 kg navíc a přes pas 109 cm. Vím jen riflovou velikost, tu jsem mívala 31, někdy 32, nyní mám gumovou velikost 😀 . No tak ještě zbývá napsat velikost bot a číslo podprdy 🙂 . Jo a termín je 14.2. dle UZ a dle PM byl 17.2, teď mi všude stále říkají valentýnský datum.

    Dnes jsem byla zas na druhé masáži, je to fakt fajn a prý dobrá prevence proti nepříjemným křížovým bolestem u porodu, tak uvidíme v únoru.
    Zítra po focení asi s manžou zajedem nakupovat (dostal prémie) a chtěl by mi něco koupit, ale neví co, hm taky oblečení je těžké a ponožky atd se u nás netradují. Třeba mu něco cvrnkne do nosu.

    Musím se pochlubit, celý týden jsem se nemohla dostat a donutit k úklidu kuchyně, dnes jsem jí zmákla a dokonce jsem položila již rok koupené protiskluzové gumy do zátěžových šuplíků. Takže nám už talířky nelítají a nerachotí.
    Dobrou noc…

    #862869
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky8-|
    teda koukám fakt míry na modelky,já mám přes bříško 115cm – ale všichni co mě vídají, říkají, že mám malé, pravda, trochu se mi rozlezlo, narosstly mi boky, zadek, to jsem zvědavá jak to budu dávat dolů, už takhle jsem měla s váhou předtím problémy.
    Lenuno – tu mateřskou si určuješ ty, můžeš nastoupit 6-8 týdnů před termínem porodu. a tuším, že se pobírá něco okolo 60% z platu tvého posledního odpracovaného roku, po dobu 28týdnů a pak si žádáš o rodičovskou – tam nevím jak to je, ale mám pocit, že je jedno na jak dlouho si jí dáš, protože je danná částka a ta se rozdělí do těch let kdy budeš doma. ale to také ještě prověřím. já to budu řešit v po s ženskýma na personálním, mají vše naštudované z příruček a z různých školení, tak ti dám vědět, jen nevím jak to je, když si OSVČ.
    jinak co se týká bolestí, tak mě zatím bolí jen kostrč, ale i tak to stačí – v noci se mi špatně spí, pravidelně se okolo čtvtré budíme.
    tak holčiny zatím pa pa, koukám, že nám zase venku sněží:-))
    hezký den

    #862870
    1 Denísek
    Registrovaný uživatel

    ahojky maminky

    tak v pondeli jdeme s malym na ultrazvuk tak copak nam asik pan doktor oznamy moc se tesim…jak se jinak mate a co vanoce a darky mate uz koupeny? ja ne jsem z toho zoufala nevim co mamkupovat:@ …mejte se a davejte pozor na sebe v tomhle pocasi:)

    #862871
    Anonym
    Host

    ahojda,

    tak ja taky kynu porad, takze cekam ze pristi tyden budu mit o nekolik kil navic 🙂

    jinak v pondeli jdu na kontrolu, tak se asi dovim co a jak s materskou,prece jen uz jsem nejak ve 30 TT takze je asi na case, aby mi rekli co a jak 🙂

    Ja jsem se s celou rodinou domluvila, ze si letos vyjimecne darky davat nebudem, spis nam asi koupi neco na malyho a my dame asi jen drobnosti a hlavne ze prijedou k nam a budem po hromade. oznamila jsem , ze s myma problemama s kycli takze nebudu behat po cele praze a shanet darky jako kazdy rok. rodina to prijala s pochopenim… takze stejne budeme mit krasny vanoce.

    Ja se v noci nevyspim, malej do me reze ze vnitr, ja se chci porad lisat k manzovi, porad nemuzu najit polohu a kdyz uz ji mam ,tak musim na zachod 🙂 , dneska se me tchan ptal, jestli to boli, takze jsem rikala, ze jen do zeber a manza hned jak mi vzdycky vecer skace bricho, tchan usoudil, ze je to hrozny a ze jsem chudinka 🙂

    Dneska nam udelali ty plastovy okna, byli to v pohode chlapi, dokonce si po sobe prubezne uklizeli, ne ze bych ted nedoklizela celej byt,ale z principu me to potesilo, fakt to udelali krasne.

    Pujdu se valet, me desne bolej zada a bricho taky 🙁

    #862872
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda holky!
    Tak jsem ráda, že máme skorem všichni stejná bříška. Já nastupuji na mateřskou 2.1.2011 a dnes začínám také 30tt.V knížce mám napsaný nástup 24.12.2010 – 7.1.2011 takže to bude asi tak nějak.
    jinak v pondělí jdu také na kontroluz k panu doktorovi a 20.12. jdu na ultrazvuk. No a to si asi dooběhám město. Musím si oběhnout banku, pojištovnu a nahlásit změnu příjmění, které jsem již změnila v srpnu,ale pro samou lenost se nikam nedostala a musím si jít vyzvednout řidičák, který mám mimochodem již také minimálně měsíc hotový.
    Tak se mějte hezky, zdravíme s Bohouškem ostatní miminka a krásný večer 😀

    #862873
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak po dlouhé době zase něco píšu. Jinak vás sleduju, ale trochu nestíhám reagovat. Já už jsem ve 33. týdnu a ve čtvrtek jsem myslela, že budu rodit. V noci mě chytly takové stahy cca po 5 minutách, že jsem jen čekala, co se z toho vyklube. Ale po 2 hodinách to samo odeznělo. Naštěstí, ještě se mi rodit nechce, nemám všechno dokoupeno.
    Když jste u těch bříšek, tak já mám 96 cm (místo původních 68) a plus 8,5 kilo. Od té doby, co mám nařízený klidový režim, to jde nahoru docela rychle. Hlavně asi poslední týden – to jsme se s tchýní pustily do pečení:) . Jinak malá – Johanka, je už otočená správně. Tak snad se zas neotočí, vrtí se docela dost. Jen mi víc tlačí na močák, tak chodím co chvíli (nejvíc v noci).
    Jinak všude sněží, jen tady skoro vůbec. A to co tu bylo dnes roztálo.
    Na Vánoce už většinu nakoupenu mám. V týdnu jedeme ještě do Ikei dokoupit drobnosti. Hlavně pro mimi. Já moc dlouho nakupovat nevydržím, ale s pauzou v restauraci to snad zvládnu:) .
    Ještě jsem se chtěla zeptat: jakou jste kupovaly matraci do postýlky? Máte některá zkušenost s tou s kokosovým vláknem nebo pohankou?
    Hezký večer všem, pohlaďte miminka:) .

    #862874
    m milinka
    Účastník

    Ahoooj holky,
    jak se vede?Jak máte velká miminka víte některá?????my máme ve 29tt 1,2kg …..KAjo taky jsem řešila madraci a projížděla jsem nejrůznější dizkuze a všude si vychvalovali kokosovou madraci měla by být i pro silné alergiky a hlavně je pevná tak jak mimča potřebují a segra ji měla taky tak jsem jí pořidila,tak snad to byla správná volba.

    #862875
    k Kája
    Registrovaný uživatel

    Dobré ráno,
    Milinko, děkuji za info. Jsem pro ni už taky víceméně rozhodnutá, ale chtěla jsem zjistit, jaké jsou zkušenosti.
    Jinak já byla na UTZ taky v 29. týdnu a malá měla 1,2 kg. Takže stejně. Teď bych ji podle své váhy tipovala tak na 1,8 až 2:) .

     BabyFruit Ticker

    #862876
    k Kája
    Registrovaný uživatel
    #862877
    Anonym
    Host

    ahojda,

    tak jsem se vratila od doktorky, materskou mi urci az za 14 dni, podle ultrazvuku ci co, protoze dneska zjistila, ze jsem ve 30 TT a ULt se nekonal ze …
    Jinak jsem dostala 4x denni davku mahnesia protoze jak me porad boli bricho tak to je z toho, ze se mi pry moc stahujou steny brisni a ze na to mam davat bacha 🙁

    Tak to je asi zas vsechno, jinak u me novinky zadny, krom toho, ze me porad vsechno boli 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 631. až 645. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist