Šetrná barva na vlasy

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1145034
    E EsterMachova
    Účastník

    Zdravím, maminky – jakou šetrnou barvou si barvíte vlasy? Pořád kupuju obyčejné barvy z drogérie, ale vlasy mám zničené, tak chci zkusit něco šetrnějšího.

    #1145077
    A Andy10
    Účastník

    Ahoj Ester, já můžu doporučit značku Kallos. Používám ji už několik let. Obsahuje keratin a arganový oleje, takže eliminuje poškození vlasů. Mají různé odstíny. Nevím jestli je k dostání v obyč drogerkách. Já ji kupuju na Notinu.

    #1145082
    e evulinka5
    Účastník

    Výborná je roslinná barva Khadi – je šetrná k vlasům, krásně kryje šediny a hezky na vlasech drží a nevymývá se. Doporučím vyzkoušet a sama uvidíte.

    #1145107
    S Soňka S.
    Účastník

    Holky, taky bych se zkusila barvit šetrně, bez chemie. Poradíte prosím, kde bych o této barvě našla víc informací a třeba ji mohla i objednat?

    #1145222
    e evulinka5
    Účastník

    Tady máte odkaz přímo na jejich stránky http://www.khadi.cz Barvu u nich rovnou objednáte, najdete tam ale i veškeré informace a máte tam na ně i kontakt. Pokud budete chtít poradit, stačí je kontaktovat, jsou moc ochotní.

    #1145560
    M Michaela7
    Účastník

    No já si vlasy barvením a trvalou tak zničila, že jsem je měla jako roští a nepomáhalo mi na to nic. Nakonec jsem šla na trichologické vyšetření a tam mi konečně vlasy uzdravily. Kdo to řešíte doporučuju kliniku Clinical hair & health 😉

    #1145988
    j jaja.jajinka
    Účastník

    Aha to jsem nevěděla, že taková klinika je. Jak to vyšetření probíhá a za jak dlouho se ti to zlepšilo?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist