Kvalitní jídelní židlička

  • Toto téma neobsahuje zatím 1žádnou odpověď. Do diskuze (11 účastníků) se naposledy zapojil uživatel A Alisia88 a poslední změna proběhla 3 týdny, 4 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 10. (z celkem 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1144481
    H Halinkovka
    Účastník

    Maminky, poradíte prosím jakou vysokou jídelní židličku pro syna koupit? Už krásně sedí, tak myslím, že je nejvyšší čas.

    #1144530
    B Bognerka
    Účastník

    Dobrý večer, já jsem ji nedávno objednávala na monkeymum.com a jsem strašně moc spokojená. Je kvalitní, bezpečná, pohodlná, prostě paráda.

    #1144616
    D Denisa35
    Účastník

    Holky a máte od nich prosím zkušenost i se zábranama na postel? Malý s náma spinká na manželské posteli a trochu se bojím, aby nespadl.

    #1144797
    E EsterMachova
    Účastník

    My máme tuto a maximální spokojenost http://www.monkeymum.com/zabrany-na-postel-monkey-mum-popular Konečně se vyspím, protože nemusím mít strach, že by prcek spadl z postele.

    #1144806
    Poppy Mis
    Účastník

    Thanks for sharing this article I like it because people are not talking about the certain topic you wrote this time. keep doing such great work in the future. poppy playtime unblocked

    #1145417
    a a658d0dc728b08
    Účastník

    You can search for experiences on Google.Kadashika

    #1145508
    faisol makok
    Účastník

    Thank you for sharing this article! I really appreciate it because it’s covering a topic that not many people are discussing. Keep up the great work College Brawl game

    #1145726
    M MachackovaIva
    Účastník

    Holky, já sháním jídelní židličku, u které bych mohla nastavit výšku ke stolu, poradíte? Máte některá takovou jídelní židličku?

    #1145847
    e evulinka5
    Účastník

    Zdravím, mrkněte – sama sháním kočárek, ale na feedo.cz mají velký výběr. Navíc tam mají teď 15% slevu na zboží a pokud budete jejich člen feedo.clubu, máte slevu dalších 10% a to už se sakra vyplatí.

    #1145977
    S Soňka S.
    Účastník

    Holky, slevy tam mají, což je super 🙂 Taky židličku vybírám, jen je to těžší než jsem myslela – jsem strašně nerozhodná! Tak napište prosím, jakou konkrétní máte nebo kterou jste vybraly.

    #1146063
    A Alisia88
    Účastník

    Holky, taky u nich hodně nakupuju a židličku mám taky od nich. Mám tuto a spokojenost velká http://www.feedo.cz/chicco-zidlicka-jidelni-polly2start-dots

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 10. (z celkem 10)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist