Červenec 2013:)

  • Toto téma obsahuje celkem 34 odpovědí. Do diskuze (8 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 34)
  • Autor
    Příspěvky
  • #845009
    Anonym
    Host

    Ahoj, našla jsem vaše stránky a ráda bych se přidala, jsem 7 týden a dnes jsem se dozvěděla , že to budou dvojčata, zatím oba v akci

    #845010
    Anonym
    Host

    Ahoj, já se nacházím v 6. týdnu těh. To, že jsem těhotná vím cca. týden. Bohužel minulý týden jsem ležela 3 dny v nemocnici :$ s bolestma. Naštěstí je vše v pořádku. A doufám, že bude! 🙂 Ale už, se těším na ultrazvuk, který mám 3.ledna. To budu v 10tt. Bude tam i srdíčko a děťátko bude pěkně vidět. Taky doufám, že už mi doktorka dá těh. knížku. Těším se na ni. 🙂 Chtěla jsem se zeptat, beru vitamíny femibion 800 a mohu k tomu ještě rybí tuk? Máte zkušenosti v těhotenství s rybím tukem? Nejlépe tobolky GS Omega3. A kdy jste dostaly těh. knížku? Děkuju za radu. Přeji vám ať vše je v pořádku a vyjde to, tak jak má. Mějte se hezky. Janča 🙂

    #845011
    l Lasley
    Registrovaný uživatel

    Weris, jak je??

    Zdravím všechny nově příchozí těhulky!

    Žany, taky mám doma už jednoho mimouše v podobným věku, má 22m, takže tě naprosto chápu 🙂 Snad už to bude dobrý!

    Milo, gratulace k dvojčátkům, a zároveň respekt, bude to chtít pevný nervy. Drž se 🙂

    Jaňule, snad už bez nemocnice! S rybím tukem zkušenost nemám, ale těhu průkaz jsem u prvního dostala v 11+5. Včera jsem byla u Mudr., velikost plodu 6 týdnů, od poslední menstruace 8. týden. Za týden jdu ještě na kontrolu s miminím srdíčkem a průkaz už mám slíbenej, takže cca 9. týden.

    #845012
    l Lasley
    Registrovaný uživatel

    Zřejmě to sem holky až tak nepatří, ale já už se tu pomalu začínám ztrácet, jak je nás tu víc 😐 Kdybyste se náhodou některá chtěla přidat na FB do skupiny těhulek se stejným termínem porodu, budu se tam na vás těšit. Přijde mi to tam přehlednější…

    https://www.facebook.com/groups/503762322989857/

    (Těhule s tp červen, červenec, srpen 2013)

    #845013
    Anonym
    Host

    Ahoj, ten FB je supr, hledala jsem tam skupiny, ale našla jsem jen maminy už s mimčem a těhule jen mladé ,

    #845014
    Anonym
    Host

    Caute holky,tak vidím,že se to tu pěkně plní,což je super ale taky zároveň souhlasím s Lasley,že to tu bude za chvilku jak na Václaváku:D:D…a jinak,celkem to jde,hcg slo trochu nahoru a jeste zitra me ceka ultrazvuk,tak snad dopadneme dobre:)Dám vědět!
    Zatím se mějte krááásně sněhově:)

    #845015
    l Lasley
    Registrovaný uživatel

    Werisko, tak co ulrazvuk?

    #845016
    w weriska
    Registrovaný uživatel

    |-) Tak já se s Váma holky loučím,ve středu mě čeká revize……mějte se krásně a třeba zase někdy ,,ahoj´´ a hodně štěstíčka s mimískama:) Vaše zakladatelka Verča:(

    #845017
    w wilczaz
    Registrovaný uživatel

    Werisku, neboj se za 2-3 mesice uz budes zase mezi tehulkama 🙂 drzim palecky!

    #845018
    w weriska
    Registrovaný uživatel

    BUblinka89: Děkuju:)

    #845019
    w wilczaz
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,tak jak to vse zvladate? Ja teda zvracim, tak jsem dneska musela jit z prace domu asi po hodine 🙁 je mi hrozne 🙁 hezky den a at je vam lepe nez me

    #845020
    j jitulinda
    Registrovaný uživatel

    Taky se hlásím mezi Vás,jsem v devátém týdnu.

    #845021
    l Lasley
    Registrovaný uživatel

    Werisko, to je mi líto!! Tak ať se brzy zadaří znovu a líp, ber to tak, že aspoň nebudeš rodit v největších vedrech 🙂

    Jinak dnes jsem dostala průkazku, podle utz jsme 7+2…

    https://www.facebook.com/groups/503762322989857/

    #845022
    l Lasley
    Registrovaný uživatel

    Bublinko, blbě mi je teda fest taky :/ Ale to přejde 🙂

    #845023
    w wilczaz
    Registrovaný uživatel

    Tak jsem skoncila na neschopence! Dva dny zvraceni a chodit do prace to se nedalo dat dohromady! Tak podle utz jsem 6+3 a busilo i srdicko 🙂 2.ledna jdu na kontrolu a dostanu prukazku 🙂 uz se nemuzu dockat!!
    Lasley: doufam,ze to prejde brzy 🙁 manzel se o me teda krasne stara

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 34)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist