Červen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 1,749 odpovědí. Do diskuze (20 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,171. až 1,185. (z celkem 1,749)
  • Autor
    Příspěvky
  • #871794
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    tak ockovani nam presunuli na zitra,maly se mi vecer taky budi spi sice do rana,ale tak 2*za noc se urcite vzbudi,dam dudlika a je to,ale to uz sem psala jak je u mne paradicka,jak byl v kosiku ci v postylce tak ho uspavat uprostred noci sem vzdala,a vzdy ho presunu k sobe,
    to mne mrzi Skubino,ze zacli koliky,ale treba to bude jen kratkodobe!!!Jka dlouho uz to ma par dni??
    A co ty kapicky antikolikove do mlicka??
    Ja mam vlasy na kratko driv sem se strihaal kazde 6-7tyden ted kazdy 13tyden,kadernice to striha hodne kratke a drzi to styl,kadernici sehnat je narocne opatrujte se!!

    #871795
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Jogo,ty koliky už malýmu trvají týden a provázejí i teploty. Mám probiotické kapky,ale zatím to moc nezabírá 🙁 tak snad už bude líp. Je třeba v pohodě,pak začně strašně brečet a kroutit se a pak mu vyskočí teplota.
    Ať zvládnete očkování

    #871796
    Anonym
    Host

    Skubono to sem nevedela,ze ke kolice patri tepltota,tak snad se to brzy spravi,dnes 2*vcelicky,byl statecny,a zatim je v poho,tak snad bude noc ok.Jsem s malym dnes cely den doma,mazlime se a dava mi usmevy,zitra bych rada na cviceni a bazen,v nedeli prace.Mame ockovani za mesic,to jsou 3*vcelicky,je to silene jak je clovek na svych detech zavislly,kord kdyz sou to stale male uzlicci,mi rikama ted nase Mrne!!
    Opatrujte se
    Co cviceni Leniku ztihas?

    #871797
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂 Tak počasí už je asi definitivně podzimní a já začínám řešit,jestli se mi malej vejde do korbičky i v teplejším oblečení nebo budu muset dát už sporťák. Jak jste na tom vy?
    Jinak v pátek nám dala doktorka antibiotikový sirup, z čehož jsem nadšená moc nebyla,ale je pravda,že malej už je opět ve svý kůži 🙂
    Dnes jsme byli celá rodinka v nákupním centru a pomalu začínáme řešit,co komu k vánocům. musím říct,že vánoce by mi bohatě stačily 1x za dva roky. To bych se na ně snad i těšila….
    Přeju hezký zbytek neděle a opatrujte se 🙂

    #871798
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    mám 3 minuty, než půjdu na cvičení. Nechce se mi. Venku leje a je šedivo a vlezlo. Fuj, takové počasí nemusím. N. usnul, je připravený v autosedačce. Ráno jsem se zvážila a zděsila se… Asi mi rostou z toho cvičení svaly nebo co… Ach jo.

    Škubino, to je mi líto, že jste museli dostata antibiotika. Ale hlavně, že to pomohlo! N. se stále v noci docela budí. Zavinovačka je mu malá, hned se z ní vysouká. Tuto noc jsem ho pevně zavinula do šátku (na nošení miminek) i s ručičkami a zdálo se mi, že díky tomu spal trochu lépe. Ale přesto jsem v noci tak 4-5x kojila. Přes den zatím žádný rytmus nemáme. N. spí obvykle sám cca 20 minut. Výjimečně k hodince.

    Korbička je nám také malá. Sportovní sedačku výrobce doporučuje od 6 m. Ale asi ji vyndám a vyzkouším… S fusakem N. do hluboké k. nevejde.

    Jogo, máš super účes 🙂 Také jsem takový zvolila u prvního miminka. Tenkrát jsem 2x týdně chodila s malým na plavání miminek a neměla jsem čas foukat si vlasy. Narůst jsem si je nechala asi po 7 letech.

    Jinak na jídlo budu dávat N. „skleničky“ od Hippa. Dělala jsem to tak u všech dětí. Pokud člověk nekupuje bio potraviny, nemá jistotu, že jsou potraviny v pořádku. Je to rychlé, považuji je za zdravé. Moje děti také nikdy neměli ekzémy, dnes tak rozšířené. I když manžel má velmi citlivou pleť. Myslím, že to bylo i díky kojení a stravě od Hippa. Ale pokud maminka dětem vaří, tak to obdivuji 🙂

    Mějte se krásně. Ať vám miminka spinkají, dělají radost a máte čas i na sebe. Pa

    #871799
    Anonym
    Host

    Ahojky holky
    tak Skubino super,ze je to lepci.
    Jinak Lenika ja urcite varit nebudu,rozhodne hotovky Ella kiitchen a Hipp tez,moje mamka rada vari,takze v lednu ochutname neco u ni!!
    Ja nedelam ani cukrovi dostanu vzdy od mamky.
    Kratke vlasy mam uz tak 7let a urcite u nich uz zuztanu.Tady zalezi na kadernici.Driv sem se stihala kazdych 6-7tydnu,ale ted to striha hodne kratke a drzi to od ni styl i 14tydnu coz je s ditetem bomba!!
    Kocar co sem koupila je i sportak,takze ho pouzivam v poho,a mam golfky na leto.A beru je do letadla v zime,mamka ma pro mne kocar v Praze.
    Jo holky znama prodava po holce golfky za 1500kc jestli mate zajem napiste mi mail a ja vam poslu obrazek.Znama je z Prahy!!!
    V nedeli v praci,dnes unavco,ale joga byla uzasna,jdu zase pozitri.
    jiank maly se mi take budi v noci,treba jen na dudlik,ale budi se.Rekordy jsou kdo vi kde,vcera se vzbudil v 2.00 na jidlo,pak v 6.00jen na dudliak a spali jsme do 10.00jeste ze tak po praci sem hotova.Ale jinak vstanu i v 9.00ha ha,no malemu roste urcite zub jak u vas pekny den holky

    #871800
    Anonym
    Host

    Leniku jaky druh hipp budes davat prvni
    ja uz koupila mrkev,brambor 5lahvicek,pisou 0d 4mesicu,ale maly zatim da jen 150ml max mleka,takze s hipp podle potreby tak po 5mesici nejdriv pocitam,ale zalezi taky mam ryzi,kure od hipp,ale to az pozdeji,pisou na zacatku zkouset pomalicku ruzne chute!!
    Jo jeste vcera vecer po praci,sem dala na zahradu svicky a udelalaa 30minut yogy no proste uzasne,kurz mi zacina 3,3prosince uz se moc tesim,ale s hlidanim to bude narocne,zalezi na manzelovych sluzbach,jiank budu muset poprosit jeho rodice,
    co ty Skubino jak ty a hlidani?a co ty leniku a babicky??

    #871801
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj 🙂
    Tak koukám,že s nočním spánkem-nespánkem to máme dost podobný. Dnes jsem malýho krmila po 3hodinách. Kde máme ty noční andílky? 🙂
    Dokrmovat bych chtěla začít taky kolem 6měsíce. Vařit se pokusím ve větším množství a zkusím to zamrazit. Když se ale osvědčí víc ty přesnídávky,s vařením si hlavu lámat nebudu. volila bych nejspíš také značku Hipp.
    Přeju klidnou noc,ať cvrčkové spinkají

    #871802
    Anonym
    Host

    Leniku jak casto chodis na cviceni,ja chodim na jogu 2*tydne a 3*bazen z pravidla.
    Jiank maly zacinal usinat kolem 19.00tak o to se drive budi,ale ji treba 18.30 a do 2.00rana je to bez jidla 7,5hodky,takze usina cim dal drive,na dovce usinal az v 21.00takze pak rano delal rekordy,no 5.00rano jsme meli snad minuly tyden,ale je v tom vstavani totalni gulas ha ha

    #871803
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak se spaním je to u nás stále stejně špatné. Přesně jak píšete – vypadá to trochu jako kolika, rostoucí zoubky, růstový spurt. Už aby to přešlo, ať je to cokoliv 🙂

    Pokud jde o hlídání. 1x týdně hlídá dopoledne manžel, 2x týdně na individuální cvičení si beru N. sebou v autosedačce. Babičky „0“.

    N. mi nastydl. Koupila jsem Nasivin do 1. roku a odsávačku. V domě topím, aby byl v teple. Snad to brzy přejde. Myslím, že i proto hůře spí…

    Jogo, práce je super a 5x cvičení/plavání také.

    Škubino, jak jsi se vyspala tuto noc?

    Mějte se hezky.

    #871804
    škubina
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Leníku,mám pocit,že jsem unavenější a unavenější. Místo,aby se spaní zlepšovalo,je to právě naopak. Jak píšeš,vypadá to na zoubky,koliku i zacpaný nos. Včera večer jsem si byla zacvičit a když jsem dorazila domů,přítel byl z malýho úplně vyřízenej. Brečel a brečel…a noc vypadala podobně,neklidný spaní,pořád se mele a zvedá nožky, k tomu ten ucpaný nosík. Koupila jsem mořskou vodu ve spreji a ta celkem pomáhá. Hezky to rozpustí a vyteče ven samo. Ale v noci to má vždycky nejhorší.
    Držím nám palce,ať už se to zlepší
    Jogo,jak často krmíš přes den? Mám pocit,že se malej přes den pořádně nenají a v noci to pak dohání.
    Tak holky,pevný nervy s broučkama 🙂

    #871805
    Anonym
    Host

    Ahojda holky,
    tak čtu jaké máte trápeníčko s prckama. To mě mrzí.
    Bártík spinká dobře, má občas i výkyvy, že se jednou za noc probudí, ale jinak chrupká od půl deváté do půl sedmé. Teď je taky malinko nastydlý, ale zatím to zvládá skvěle. Jen víc blinká a přes den víc pije. Pořád má studené ruce jak rampouchy, čepici má i doma. Stále kojím, má 7,5kg. Do kočárku se už skoro nevejde, jak přituhlo a má na sobě více vrstev a dvě deky, tak to je jen tak tak a s fusakem už budu muset vyndat sporťák. Dneska jsme byli na kontrole kyčlí a vše v pořádku. Taky strašně slintá, ale zuby jsou v nedohlednu. Jak to máte s otáčením na bříško a na záda? Bártík je lenoch a na břiše se mu vysloveně nelíbí, takže se asi jen tak otáčet nebude. Zato je silák a sám se přitáhne až do sedu, z toho je nadšený.
    Jste dobré, že zvládáte cvičení. Já se stále chystám, ale zatím skutek utek. Občas se protáhnu doma, ale to je málo. Teď jsem se nadchla na Fleru na šití tašek – nakoupila jsem si látky a chystám se začít vyrábět vánoční dárky:)
    Mějte se holky moc pěkně.
    Petra

    #871806
    Anonym
    Host

    Ahojky
    tak maly usina mezi 19.00-20.00 budi se kolem 3.00a pak kolem 7.00,ale obcas se budi v 6.00to nejsem moc rada,ale tento tyden usnul vzdy v 8.00a spinkal do 10.30takze ja vyuzivam dospavat vstavani v noci,ze spim do 10.00,to mne zachranuje!!!!!!!!!!!!!!
    Jinak Skubino pres den ji 150ml ji tedy v 7.00,pak kolem 11,3.00,19.00,3.00,7.00ta davka v 3.00vecer se zvedla na 180ml
    dnes sem byla cely den s malym venku na 4h,pocasi stale kolem 18C,takze na rijen to jde.
    V nedeli se chystam opet do prace babicka ma hlidat 2h!!Manzel jde na nocni,tak budu spechat z prace delam 11.00-19.00nekdy skoncime az v 20.00zalezi.Tuto nedeli pujdu i driv abych byla doma na 19.00,hlidat budou od 17.30tak snad maly bude zlaticko.Za 14dni se chystame do centra jedu se podivat kde je ta am skola zacinam 3dec,tak pohlida babicka takze budem mit s manzelem vybrano.
    Uz sem zjistovala jogu i v Praze,takze budu chodit 2*tydne i tam,mozna i bazen do Podoli s brachou,no uvidime.V lednu budu lyzovat takze pohyb bude!!Od unora 2*tydne do prace,to bude podle toho jak manzel muze pohlidat.
    Tak at jsou deti zase zdrave opatrujte se

    #871807
    Anonym
    Host

    to jak usnul v 8.00je mysleno rano do 10.30!!

    #871808
    Anonym
    Host

    Jinak Peto,muj maly tu je nejmladsi,a zatim se otoci tak max na bok!!Hlavicku zveda,to je vzdy sranda,ale na brisku ho to dlouho nebavco.
    No spi v spacim pytli,jinak deku odkope
    tak spani zdar

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,171. až 1,185. (z celkem 1,749)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist